Doradztwo strategiczne i systemowe HRM

Rozwiązania kompleksowo wspierające zarządzanie ludźmi i organizacją
system wynagrodzeń zasadniczych

System wynagrodzeń zasadniczych

Systemowe podejście do kształtowania wynagrodzeń jest kluczowe dla uzyskania przejrzystości reguł, ale również satysfakcji pracowników oraz przewidywalności i efektywności kosztów wynagrodzeń. Wiemy, jak przeprowadzić cały proces budowania siatki płac z wykorzystaniem wartościowania stanowisk pracy. Więcej:Tutaj
ścieżki kariery płacowej

Ścieżki kariery płacowej

Kluczem do sukcesu jest nie tylko określenie widełek wynagrodzeń, ale przede wszystkim ustalenie reguł i parametrów zarządzania podwyżkami wynagrodzeń w oparciu o przejrzyste i motywujące do rozwoju kryteria.
Wiemy, jak połączyć elementy, które spełnią takie wymagania.  Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj:Tutaj
strategia HR

Modelowanie strategii HRM

Pomagamy w opracowaniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Wiemy, jak ją opracować w oparciu o misję, wizję, wartości, domeny działania oraz ambicje rynkowe firmy. Dzięki temu działania w obszarze ZZL stają spójne i adekwatne do potrzeb firmy, a Dział Personalny faktycznym partnerem dla biznesu.
Dodatkowe inspiracje na blogu: TUTAJ
opis stanowisk pracy

Projektowanie struktur i stanowisk

Sprawna firma, to firma dobrze zorganizowana. Pomagamy w opracowaniu lub modyfikacji jej struktur, a tworzące ją stanowiska opisujemy w ujednolicony i zrozumiały sposób. Powstałe w ten sposób opracowania są możliwe do zastosowania w różnych aspektach codziennej pracy działów HR oraz menedzerów. 
Dodatkowe inspiracje na blogu: TUTAJ
procesy i procedury HR

Projektowanie i opis procesów HR

Stworzenie przemyślanych procesów i ich opis to dobry krok w stronę profesjonalizacji działań w obszarze HR. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie ich tworzenia i wdrażania oraz uzupełnienia w stosowne instrukcie i regulamiy. Dzięki temu realizacja określonych działań stanie się uporządkowana, przwidywanalna i efektywna. 
Dodatkowe inspiracje na blogu: TUTAJ
zarządzanie projektem HR

Wsparcie zespołów projektowych HR

Działania projektowe w obszarze HR, to zwykle prace o charakterze zespołowym. Możemy zapewnić wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla wewnętrznych zespołów projektowych firmy. Dzięki takiej współpracy możliwym staję się elastyczny dostęp do zewnętnych ekspertów, którzy podzielą się nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem. 
Dodatkowe inspiracje na blogu: TUTAJ
zwolnienia pracowników

Zwolnienia pracowników

Sposób, w jaki firma rozstaje się z pracownikami silnie wpływa na jej wizerunek wewnętrzy i zewnętrzny. Dlatego taki proces musi być dokładnie przygotowany. Wspieramy firmy w budowaniu i realizacji planów zwolnień, zarówno grupowych jak i pojedynczych. Pomożemy zaplanować proces i jego komunikację, ustalić kryteria wyboru oraz przygotować i wdrożyć w życie różnorodne pakiety działań wspierających zwalnianych pracowników. 
Dodatkowe inspiracje na blogu: TUTAJ
kontakt doradztwo HR

Rozwiązania wspierające ZZL w firmie

Firma, jako organicja powinna dysponować efektywnymi rozwiązaniami wspierającymi menadżerów w zarządzaniu zespołami. Chodzi o to, aby w firmie obowiązywało zarządzanie przez reguły, a nie wyjątki. Pracownicy zaś muszą rozumieć, jakie są te reguły; co muszą zrobić, aby się rozwijać, awansować, móc zarabiać więcej...
Jakie moga to być rozwiązania? 
Sprawdź...

Elastyczne doradztwo i konsulting HRM

Korzystaj z szybkiej ścieżki współpracy...
Wybierz

  • Dynamiczne zmiany na rynku wymagają elastycznych działań również w obszarze HR. 
  • Wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. 
  • Płać tylko za to, czego potrzebujesz. Możesz np. zacząć od współpracy na godziny. Sprawdź tą formę współpracy i korzyści. W przypadku większych projektów warto rozważyć pakiet na dni lub tygodnie.
  • Jeśli jednak oczekujesz wsparcia w proponowanych z góry obszarach przejdź niżej na tej stronie...
Działaj

Po wybraniu pakietu otrzymasz fakturę. Po jej opłaceniu przejdziemy wspólnie przez proces ustalenia zasad i sposobów współpracy. 
Ustalimy je wspólnie w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom i możliwościom współdziałania.
A teraz...

Zanim jednak wprowadzisz zmiany...

Zrób Hr-owy bilans otwarcia. Zbadaj sytuację.

Faza życia organizacji

Dowiedz się na jakim etapie rozwoju jest organizacja firmy. Poznaj etapy jej ewolucji lub rewolucji...

Zasoby kompetencyjne

Sprawdź, jakimi zasobami wiedzy, umięjętności i postaw dysponujesz. Na przykład wśród kluczowych specjalistów i menadżerów...

Efektywność ludzi i organizacji

Zbadaj, co będzie wspierać, a co przeszkadzać we wdrażaniu zmian i dalszym doskonaleniu funkcjonowania firmy...

Źródła przywiązania pracowników do firmy

Dowiedz się, na kogo i dlaczego możeszych liczyć w dalszym wzroście firmy...

Polub i udostępnij!

Szukaj